פסיכולוג במרכז

פסיכולוג ברמת גן ובאיזור גוש דן
ההחלטה לגשת לפסיכולוג ולקבל ייעוץ ועזרה נפשית איננה תמיד החלטה קלה. קודמות לה התלבטויות קשות – האם אני באמת זקוק לעזרה נפשית? האם עזרה אחרת או הדרכה אחרת לא יהיו מספיקות? מה יגידו החברים, מה יגידו במשפחה, מה יגידו בעבודה? האם אני יכול להיות בטוח שאכן יעזרו לי? כמה זמן יהיה עלי להקדיש לכך? כמה זה יעלה?

כאשר התקבלה ההחלטה, המטופל נוהג להעמיד את הפגישות הסדירות עם פסיכולוג במרכז תשומת הלב וסדר היום. זו איננה שאלה של "תכנון סדר יום" אלא שאלה של המקום שאותו תופס הטיפול בעולמו של המטופל. התהליך של ייעוץ פסיכולוגי חשוב מאוד שישתלב בחייו השגרתיים של המטופל, וכדאי לארגן אותו מבחינת מיקום ושעות, כך שיתבצע בקלות, בנוחיות ושישתלב היטב בחייו הרגילים. לכן, מי שמתגורר במרכז הארץ יעדיף מן הסתם לפגוש פסיכולוג במרכז הארץ ולא לבזבז זמן יקר בנסיעות ארוכות. כמובן, אם משרדו של הפסיכולוג נמצא בעיר מגוריו של המטופל – למשל, רמת גן – יעדיף המטופל להתקשר עם פסיכולוג ברמת גן מאשר במקום מרוחק יותר. אך כמובן מדובר בנוחות אישית, ואין כאן המלצה גורפת.

כיצד מוצאים פסיכולוג במרכז הארץ או פסיכולוג ברמת גן (או בכל מקום אחר)? דרך אחת היא ההפנייה – אם הלקוח מופנה לפסיכולוג על-ידי רופא המשפחה או על-ידי ארגון סיוע ועזרה כלשהו, מן הסתם יצורפו להפנייה שם של פסיכולוג במרכז (או של פסיכולוג ברמת גן או בגבעתיים או בתל-אביב או בכל יישוב אחר, בהתאם למקום המגורים). דרך אחרת היא ההמלצה – המלצה של ידידים, קרובים, חברים וכו′; ודרך נוספת היא חיפוש באינטרנט – בדרך כלל, באחד הלוחות המקוונים של בעלי מקצוע מומלצים, או בפורומים של עזרה נפשית וטיפולים פסיכולוגיים.

קובי אוסלנדר פסיכולוג במרכז הארץ קליניקה בגבעתיים. קובי אוסלנדר, פסיכולוג קליני מוסמך, מקבל פונים מהמרכז גם מרמת גן ומתל-אביב.


קובי אוסלנדר, פסיכולוג קליני, טל: 03-5251014
פסיכולוג | רקע מקצועי | קישורים | צרו קשר. נט-סטייל אתרים בע"מ - בניית אתרים, פרסום בגוגל, קידום אתרים בגוגל האתר עוצב ע"י אמיר להב
פסיכולוג, פסיכולוג קליני, נטייה מיניתאתר תגובות
Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved.